Keskiarvo: 4.6 (85 arvioijaa)
Ei itse asiassa mitään noista. Minä vasta aloitin lukion tänä vuonna, mutta A-luokkaa kylläkin käyn. Meidän perhe vaan sattuu pitämään tällaisesta sanoilla leikittelystä (varsinkin isä). :)
Kommentoija: Annukka Tytti . Kommentti lähetetty: 23.10.2010 12:30 | #176
Mainos itsestä,vaiko ajatuskatko?Kenties kehuja itselle hyvästä suorituksesta vai moitettako huonosta suorituksesta?
Kommentoija: osmo.akseli@netti.fi . Kommentti lähetetty: 16.10.2010 7:05 | #160
Nimi / Nimimerkki:
Sähköpostiosoite:
URL:
Tarkistuskoodi:
Heinäkuun ja syyskuun välissä oleva kuukausi:
Kommentti:
HUOMAA! Kirjoittajat haluavat kuulla kirjoituksiensa herättämiä ajatuksia, kommentteja, rakentavaa palautetta ja kehuja. Ole ystävällinen ja lähetä asiallinen kommenttisi heti, oli se sitten muutama sana tai pidempi analyysi. Asiaankuulumattomat tai loukkaavat kommentit poistetaan. Huom. Enter-painikkeella tehdyt kappalejaot helpottavat ja selkiyttävät pitkien kommenttien lukemista. Sähköpostisoite- ja URL-kentän voit halutessasi jättää tyhjiksi (URL-kenttään mahdollisesti lisäämäsi sivuston osoite linkittyy automaattisesti, kun lisäät osoitteen kokonaisuudessaan, http:// mukaan lukien. Sähköpostiosoitteesi ei tule näkymään muille käyttäjille).
Kirjoituksen herättämiä kommentteja, ajatuksia, rakentavaa palautetta, kehuja ...
2 kommenttia (kommentoi)Ei itse asiassa mitään noista. Minä vasta aloitin lukion tänä vuonna, mutta A-luokkaa kylläkin käyn.
Meidän perhe vaan sattuu pitämään tällaisesta sanoilla leikittelystä (varsinkin isä). :)
Kommentoija: Annukka Tytti . Kommentti lähetetty: 23.10.2010 12:30 | #176
Mainos itsestä,vaiko ajatuskatko?Kenties kehuja itselle hyvästä suorituksesta vai moitettako huonosta suorituksesta?
Kommentoija: osmo.akseli@netti.fi . Kommentti lähetetty: 16.10.2010 7:05 | #160