Keskiarvo: 3.4 (136 arvioijaa)
Voi kun ehtisi muulloinkin kuin jouluna tähtiä taivastelemaan.Tekisi monelle kiireiselle ihmiselle hyvää,kun hetkeksi pysähtyisi mietiskelemään,vaikkapa edes jouluna.
Kommentoija: osmo.akseli@netti.fi . Kommentti lähetetty: 23.08.2013 5:41 | #852
Nimi / Nimimerkki:
Sähköpostiosoite:
URL:
Tarkistuskoodi:
Heinäkuun ja syyskuun välissä oleva kuukausi:
Kommentti:
HUOMAA! Kirjoittajat haluavat kuulla kirjoituksiensa herättämiä ajatuksia, kommentteja, rakentavaa palautetta ja kehuja. Ole ystävällinen ja lähetä asiallinen kommenttisi heti, oli se sitten muutama sana tai pidempi analyysi. Asiaankuulumattomat tai loukkaavat kommentit poistetaan. Huom. Enter-painikkeella tehdyt kappalejaot helpottavat ja selkiyttävät pitkien kommenttien lukemista. Sähköpostisoite- ja URL-kentän voit halutessasi jättää tyhjiksi (URL-kenttään mahdollisesti lisäämäsi sivuston osoite linkittyy automaattisesti, kun lisäät osoitteen kokonaisuudessaan, http:// mukaan lukien. Sähköpostiosoitteesi ei tule näkymään muille käyttäjille).
Kirjoituksen herättämiä kommentteja, ajatuksia, rakentavaa palautetta, kehuja ...
1 kommenttia (kommentoi)Voi kun ehtisi muulloinkin kuin jouluna tähtiä taivastelemaan.Tekisi monelle kiireiselle ihmiselle hyvää,kun hetkeksi pysähtyisi mietiskelemään,vaikkapa edes jouluna.
Kommentoija: osmo.akseli@netti.fi . Kommentti lähetetty: 23.08.2013 5:41 | #852